BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2014

Ir dar vienas idiotas

2014-07-31

Ne realiai , aš esu ežiukas rūke ir nieko daugiau, nieko nesuprantu aš. Cuz its like one day you are hot ant the next day you are cold.

Arba aš nepakeliama asmenybė arba man tikrai jau reik pradėti savo katyčių kolekcija, nes nieks manęs gyvenime net nesiruošia mylėt. Būtų smagu kam nors rūpėt ilgiau negu savaitę. BŪTŲ TIESIOG NUOSTABU.

Ir ne aš neparanojinu , tai yra realybė. Net neabejonu , kad ir jam nebeįdomi patapau. Ir gerai vistiek, nie jis man daugiau rašys nei ką. krč.

Atrodė jis kitoks. Šiltas. Nemačiau nieko blogo jame, ką paprastai visada matau . Tik stengiuosi tuos dalykus ignoruoti. Nemačiau nieko blogo.

Prisirišau per greitai. O dabar vėl nieko nebus.

Net nežinau ,kaip sau reikia pasakyti kiek vieną kartą , kad pamiršk pamiršk . Nieko naujo, tai daryti vos ne kas dvi savaites, ne gareai ne dvi savaites bet na dažnai. Nusibodo. Noriu ko nors pastovaus.

O jis atrodė man pastovus. Kaip gaila , kad jis nusprendė neturėt nieko bendra su manim.

Rodyk draugams

Skauu kitiem kartais būna..

2014-07-09

Man tiesiog kartais patinka klausytis savo draugu playlist’ų. Tada pažįsti žmogų kitaip. Jo muzika daug ka pasako apie jį. Aš tai galiu pasakyt ,kad ne tie man berniukai patinka kuri turėtų . Pasirodo, ka net skaudinau tą žmogų , kuris man yra gan brangus. Ir nežinojau ,kad jį skaudinau. Gailiuosi dabar, dėl to ,kad tai jį paveikė.

Rodyk draugams