BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2012

Deja vu. Jis vėl prisiminė mane.

2012-11-18

Mano mama išvažiavusi į Anglija. Ir aš kaip visada su savo plotais. Jo šis buvo kažkas kito.  Ai beja mane vėl Edwardas prsiminė. VĖL. praeita savaite jis man pradėjo rašyt. Keista. Jis žinojo , kad pas mane plotas penktadienį, bet turėjo atvažiuoti tik šeštadienį. Bet man vakar jis diena parasė ir paklausė ar jis galėtų atvaryt penktadienį irgi. Atvarė. Mes visa laika buvom beveik kartu ir vėl apsikabine ir vel sėdžiu ant jo kelių. VĖL. Bet jį ketvirtadienį paliko mergina . Bet kai man liepė jį eit pasitikti ir jis išlipo jis atrodė taip gerai,taip gerai. Vakar naktis buvo pilna tokių atsiminimų. Pasakiau viską ką aš jam jaučiau visą tą laiką. Neįmanoma papasakot visko trumpai. Bet ar tu norėtum žinot viską? Bl*t.  Tyliu žodžių man trūksta žodžių viskam.

Rodyk draugams

atsiminiai išlieka visada.

2012-11-02

Sėdžiu namie . Viena. Kaip ir kiekviena penktadienio vakara , pastaraisiais mėnesiais. Atostogų liko vos 2 dieno. Verksiu piradienį. turėjau laiko savo darbams, bet pabandyk atspėt ar aš juos padariau ?  NE . Aišku ,kad ne. turėjau perkaityt Krėvės pora kūrinių Lt kalbai ir dar anglų topic’a parasyt, bet to nepadariau , turėjau tam laiko , bet deja noro visiskai ne. Trūksta motyvacijos..

Kai vakar važiavau pas draugą, pro tas vietas kur prieš pora mėnesių važiavau susitikti su juo, mane pasiekė šiokia tokia nostalgija.. Po kurio laiko vėl prisiminiau jį. Net nežinau , kaip jis , ar net kaip jam sekasi jokio kontakto su juo neturėjau jeigu neklystu nuo Liepos mėnesio. Gal ir gerai net tik save su tuo kankinčiau , bet kai pagalvojau apie tai dabar, tiesiog stovi pries akis mano darytos nuotraukos birželio menesį, kai jį slapčia nufotografavau tik kažkur giliai turėdama tokia idėja, kad nežinau ar jį galėsiu pamatyt dažniau, buvau teisi. Pasiilgau jo, pasiilgau to jausmo kokį jausdavau budama šalia jo, bet nieko nebepadarysi tai tik atsiminimai.

Rodyk draugams