BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2012

Esi ar vaidini ?

2012-07-28

Kartais tiesiog atrodo , kad tuos žmones kuriuos ištikrūjų pažinojai, iš vis net nepažinojai. Pasirodo , kad kartais net draugai tave gali apkvailinti taip lyg manyrum , kad pažįsti tą žmogų, žinai ko iš jo galima tikėtis, o taip bac ir ne. Labutis, aš naujas žmogus.
ar tiesiog sunku būt savim ? Neapsimetinėti ar bandyt būt kažkuom kitu negu esi ? Nesuprantu tų žmonių kurie bando padaryti save kitu žmogumi negu esa, taip save keisti, išvis keistis yra įmanoma, bet vaidinti ir apsimetinėti kuom tu nesi man tiesiog atrodo apgailetina.

Rodyk draugams

pamastymai penkta ryto ..

2012-07-22

sėdžiu ir mąstau. Dabar 5.04 ryto. mano draugė dabar miega šalia manęs,girdžiu jos kvėpavima, o aš net nenoriu miegot pakolkas. Mano mama išvažiavus jau antrą kartą šią savaitę. Todėl Virga nakvojo pas mane.

Vėl grįžo tas palūžimo jausma, atrodo lyg viskas būtų nebesvarbu lyg niekas neatrodytų pakankamai  vertinga , kad daryt , kad išvis jausti kažka. Aš šiuo metu jaučiu labai daug mano kūnu bega šiurpuliukai vien pagalvojus apie jį. Bet aš nenoriu apie jį galvot. Jaučiuos keistai dėl jo. Nežmoniškai noriu jo, kad jis  būtų šalia  ir kartu bijau jį pamatyt nes man visdar negerai. Taip aš galėjau jam paskambint vakare , kad atvažiuotų nes būsiu viena, galėjau jį pasikviest, bet kai bandžiau jį pasikviest praeitą kartą jis negalėjo. Tai kažkaip vėl bandyt tą daryt nesinorėjo, nors aš jo ir esu passilgusi.. paklausiau kodėl visgi aš nepasikviečiau jo, pamaščius mano atsakymas būtų ,- nežinau..

Rodyk draugams

Švieseni rytojai.

2012-07-18

Kaip sakoma nauja diena ,nauja šviesa.
Šiandien viskas kitaip. Geriau daug geriau, žinau ,kad tai įtakojo vakar vakaras. Bet šiandien diena buvo tokia hera ir atpalaiduojanti, jaučiausi visiskai tokia kokia esu ištikrūjų. Buvo toks nuostabus jausmas, būti pilnai. Visą diena juokiausi , mušiaus su draugu ir dieve kiek nusišnekėjau.Ir toks velniškai geras jausmas šypsotis visiškai be jokios priežasties ir žinant tai, jog šypsaisi dėl to , kad praleidai gerai laika ir dėl šiokių tokių drugelių pilve. Tikiuosi, kad ir tu taip gerai jautiesi , kaip ir aš :) siunciu oro bučkius ir einu miegučio :)

Rodyk draugams

buna kai skauda..

2012-07-17

pykstu , ir galvoju ,akd taip kaip žmonės elgiasi su manim yra ne žmoniška. Ir apskritai ne tik su manim bet ir su visais aplinkiniais. Jaučiuosi nebe tokia pažeidžiama kokia buvau prieš ketverius metus. Mano gyvenimas tada buvo pragaras. Na aišku nieko panašiaus dabar nėra tačiau vistiek nesijaučiu , taip gerai kaip žinau , kad yra įmanoma. Aš noriu verkti pasislėpus kokiam kamputyje dėl visų žmonių kuriuos skaudina taip kaip mane.

Rodyk draugams

tupurtį apie nieką

2012-07-09

Tiesiog pastaruoju metu noriu sustoti ir pagalvoti ką aš darau. Aplink mane viskas keiciasi, dauguma dalykų atrodo nebe savi. Gal tiesiog aš pati keičiuiosi ? Į šį klausimą pakolkas atsakymo neturiu. Aš tiesiog noriu , kad pora dalykų pasikeistų mano gyvenime. Na ir aišku jie savaime suprantami. Norėčiau, kad mano mama man būtų bent kiek švelnesnė. Tačiau taip nėra. Nes mano sese daug kartų gerenė už mane. Ji visą savo gyvenimą susidėliojusi , na, o mano jis yra palaidas. Ji geriau mokės už mane , geresnius parinkimus padarė. Ir šiaip mano mama man visa laiką priekaištuoja , kad mano sese daxuja dirbadama mokėsi labai gerai, o aš visai nieko nedarydama gerus pažymius gaunu, ir kad aš kelis kartus turiu būt už ją protingesnė. Kodėl tiesiog negalima palikt ramybėj . Aš visikai nežinau ko noriiu gyvenime. Nežinau kokiu keliu eiti, o apsisprest man nieks nepadeda tai kaip aš galiu susidėliot savo gyvenimą, jeigu nieks apsoliučiai man nepadeda,
Normalių santykių nemmoku išvis palaikyt , visada bijau , kad esu nemylima , Ir ačiū tau už tai teveli, kad esi dalbajobas. Tarpkitko jo gimtadienis dabar, oh kaip aš jam nenorėjau skambinti ir kalbėti su juo. bet perlipau per save ir paskambinau. Mano dienos įvykis- išsiliejau ant mažo vaiko, nuostabu , jaučiuosi ,kaip po mažu išprotėčiau…

Rodyk draugams

Laiminga ?

2012-07-01

Pagaliau pradėjau ilsėtis ir praleist gerai laika. Jau antra savaitė kaip man pusiau viskas gerai.. Oh vakar su pasauliu kažkas buvo negerai. Mano buvęs čiuvas man buvo parašęs. EDWARDAS man skambino ir rašė.

Ne. Ne. Ne.

Nesuprantu , kažkas negerai visai negerai. Šianien išvis nemoku kalbėt . Kas yra žodžiai? Aš nežinau. Kaip keista vėl jaustis gan laimingai juoktis ir nesijaust kaltai , kad juokiuosi. Taip jausdavausi vasaros pradžioj, kad lyg ir neturėčiau juoktis , neturėčiau būt laiminga. Nors tam priežasties nebuvo. Aš turėjau pilna teisę būt laiminga , bet kodėl aš taip jaučiausi pati nežinau.Svarbiausia tai, kad dabar nebėra to jausmo. Esu laiminga ir planuoju tokia likti. :)

Nuoširdžiai, Aš.

Rodyk draugams