BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nauji gyvenimo palydovai , pokyčiai ir dar šis bei tas.

Net nežinau , sunku pradėt man.

Galvojau ilgai ir net nežinojau kaip šias mintis išskirt ir aprašyt , tad nusprendžiau ,kad tiesiog sumakaluosiu viską į vieną. Norėčiau ,kad mano gyvenime viskas būtų paprasčiau, bet kam tai ? Juk aš nemoku paprastai. Paprastai - neįdomu, per lengva.

Daug ką pakeičiau savo gyvenime per pastaruosius 2 mėnesius. Tik artimus žmones pasilikau, nafik pavariau visus , kurie nenusipelno mano dėmesio, kad ir kaip aš jį norėčiau jį skirti jiems, tačiau save nusprendžiau mažiau skaudinti. Nes mes gyvenime nesirenkam ar būsim įskaudinti, o renkamės tik kam leisim save įskaudinti. O aš leidau labai daug kam mane paveikti ir emociškai daryt ką panorėjus su manim. Kvaila, net labai. Dabar tik nusprendžiau tai. Jauna esu , laikas tik dabar man daryt klaidas rimtas gyvenime.

Nors ir esu rimtai diagnozuota (depresija) galiu reikštis visam pasauliui ,kad rimtai nestabili esu , nors rimtai niekam nesakiau. Nežinau ar išvis noriu, dar pati ne visiškai suprantu ką man tai reiškia, visam gyvenimui gavau palydovę. Nieko jau nebe pakeisiu, vaistų atsisakiau pakol kas. Bet žinau , kad bet kuriuo momentu jeigu reikės galiu kreiptis ir gausiu juos. Šie vaistai nieko gero, kol gali būt be jų tol geriau ir negert. Nes kai pradedi - be jų nebegali, nebūna taip ,kad va tau pagerėjo ir nustoji gert. Ne. Jeigu jau pradėjai gersi visą laiką juos. Aš pakol kas galiu be jų, sunku man dėl to su savim ir yra tvarkytis, bet gi sakiau ,kas paprasta man neįdomu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Nauji gyvenimo palydovai , pokyčiai ir dar šis bei tas.”

  1.   jaubuvuscia rašo:

    Nežinau, man depresija, tai kaip ir kokainas, kaip ir cigaretės- tai tik psichologinis dalykas, o ne fizinis. Taigi, jei su tavim nėra nieko blogo, tik mąstymas kitoks, kam vaistai? Jų nereikia. Pats tvarkaisi. O tos diagnozės… Ir Girl, Interrupted buvo diagnozuota. Kai nepritampam, daktarai suranda, kodėl, jiem reikia kliniško penkių žodžių paaiškinimo. O atsakymas tas, kad, na, tiesiog nusispjaut. Pavargau šypsotis kiekvienam aplinkiniui.

Rašyk komentarą