BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ir dar vienas idiotas

Ne realiai , aš esu ežiukas rūke ir nieko daugiau, nieko nesuprantu aš. Cuz its like one day you are hot ant the next day you are cold.

Arba aš nepakeliama asmenybė arba man tikrai jau reik pradėti savo katyčių kolekcija, nes nieks manęs gyvenime net nesiruošia mylėt. Būtų smagu kam nors rūpėt ilgiau negu savaitę. BŪTŲ TIESIOG NUOSTABU.

Ir ne aš neparanojinu , tai yra realybė. Net neabejonu , kad ir jam nebeįdomi patapau. Ir gerai vistiek, nie jis man daugiau rašys nei ką. krč.

Atrodė jis kitoks. Šiltas. Nemačiau nieko blogo jame, ką paprastai visada matau . Tik stengiuosi tuos dalykus ignoruoti. Nemačiau nieko blogo.

Prisirišau per greitai. O dabar vėl nieko nebus.

Net nežinau ,kaip sau reikia pasakyti kiek vieną kartą , kad pamiršk pamiršk . Nieko naujo, tai daryti vos ne kas dvi savaites, ne gareai ne dvi savaites bet na dažnai. Nusibodo. Noriu ko nors pastovaus.

O jis atrodė man pastovus. Kaip gaila , kad jis nusprendė neturėt nieko bendra su manim.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Ir dar vienas idiotas”

 1.   guvusbicas rašo:

  Px ne paskutinis

 2.   glamour rašo:

  deja.

 3.   m rašo:

  http://odesk.ro/wp-content/uploads/2014/01/funny-card-date-cats-drawing-fill.jpg

 4.   glamour rašo:

  omg , i need a few of those ^^

 5.   dinkeviciute rašo:

  Aš irgi anksčiau maniau, kad būtų faina kam nors rūpėt, bet, kaip sakoma: su svajonėm atsargiai,, jos pildosi. Dabar turiu žmogų, kuris mane myli, aš jo ne. Dar didesnė kančia, nei būti apskritai nemylimai, nes visai nesaldu, kai žinai, kad kažkas dėl tavęs kankinas.

Rašyk komentarą