BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

I hope life treats you good.

I Hope life treats you good.

Daina tobulai nusakanti mano būseną. Visiem linkiu ,kad jiem viskas būt gerai. O aš jau kaip nors.
Sunku paleisti kažką, ko visai nesiruošiai paleisti. Nenoriu visiškai nenoriu, tačiau reikia. Nesugebu savęs nuraminti ir susitaikyt su esama situacija. Blogai , netgi labai blogai , nes noriu , paleisti. Pati atsisveikinti ir ramiai toliau gyventi. Bet jaučiuosi įskaudinta. Nesitikėjau , kad būtent jis taip galėtų. Iš visų kitų tai buvo paprastai suprantama, bet jis ? Bet kuo jis man toks ypatingas atrodė ? Nežinau, šalia jo jaučiausi tiesio visiškai kitaip. Prie nieko nesijaučiau taip gyvenime. Galėjau jo glėbyje užmigti. Ko nesugebėjau su niekuo kitu, nemokėjau miegot šalia jokio žmogaus, o prie jo galėdavau. Vien tai man jau daug reiškė. Aš maniau , kad jis buvo nuoširdus ir maniau ,kad galiu juo pasitikėti. Naivi matyt buvau. Niekuom negalima pasitikėt. Naivi , durna , mergaitė. Dažniausiai iš tų iš kurių nieko blogo nesitikime, labiausiai ir nustebina, įskaudina. Na ir nieko naujo šis jausmas mano gyvenime, lyg koks palyovas neprašytas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “I hope life treats you good.”

  1.   tiktakblog rašo:

    Kaip ironiška, kad kai TU žmogau myli visa širdimi, o tavęs sutrypia… Kodėl nevertinama tai kas tikra… Aš tokia mergina saugočiau ir mylėčiau, žinau tai, nes pats trokštu būti saugomas ir mylimas. O tokie dalykai reti šiame laisvės, mažai atsakomybės turinčiame pasaulyje..
    Tikiuosi tavo širdis išmoks mylėti ir vėl taip gražiai kaip kad myli tą kuris tave įskaudino.

  2.   glamour rašo:

    Juokingiausia tai , kad ne jis vienas su manim elgėsi. Todėl pamažu pradedi galvoti , kad nieko nesi vertas ir dėl to nebe prisileidi taip nieko kito.

Rašyk komentarą