BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2015

Kaip sutiksi taip ir bus ?

2015-01-01

Na ką galiu nuoširdžiai pasakyti, kad sutikimas naujūjų pats smagiausias evaa ! Su nuotykiais, paskutinės minutes išvis išėjimas, bet negaliu toks super vakaras. Nu ir aišku su traumom kaip visad , aš be traumų niekur , čiurna patinus ir didžiausia mėlynė ant rankos :D

Aš nuoširdžiai sakau, pirmą kart tokios geros nuotaikos buvau su šiais žmonėm. Ir tai matėsi. Tikiuosi , kad tai gerų metų pradžia. Iš vis galvojau, kad sutiksiu Naujus metus viena namuose, bet va pusia devynių sako atvaryk pas mus. Smagu. : )

Gavau ko norėjau, pasirodo tik reikėjo mažiau skirti dėmesio, ir pats iš kart parodė interesą. Nesvarbu ,kad tai niekur neveda, svarbu tai , kad aš buvau tą kuria jis pasirinko. MANE ! Iš kitų galimų variantų. Pats atėjo miegoti su manim, nors ant sofos gulėjau aš ir kita mergina kuri labai rodė ,kad ji jo nori, savo drauga paguldė šalia jos, o pats lyg niekur nieko prie manęs. Mėnesi Beveik buvom nesimatę, ir viskas buvo lygiai taip pat kai pirmą vakarą leidom su jo draugais. O nuo to karto viskas buvo visiškai kitaip. Die , kaip smagu . Tikiuosi tai gerų metų pradžia. :)

Rodyk draugams