BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2014

Nauji gyvenimo palydovai , pokyčiai ir dar šis bei tas.

2014-10-23

Net nežinau , sunku pradėt man.

Galvojau ilgai ir net nežinojau kaip šias mintis išskirt ir aprašyt , tad nusprendžiau ,kad tiesiog sumakaluosiu viską į vieną. Norėčiau ,kad mano gyvenime viskas būtų paprasčiau, bet kam tai ? Juk aš nemoku paprastai. Paprastai - neįdomu, per lengva.

Daug ką pakeičiau savo gyvenime per pastaruosius 2 mėnesius. Tik artimus žmones pasilikau, nafik pavariau visus , kurie nenusipelno mano dėmesio, kad ir kaip aš jį norėčiau jį skirti jiems, tačiau save nusprendžiau mažiau skaudinti. Nes mes gyvenime nesirenkam ar būsim įskaudinti, o renkamės tik kam leisim save įskaudinti. O aš leidau labai daug kam mane paveikti ir emociškai daryt ką panorėjus su manim. Kvaila, net labai. Dabar tik nusprendžiau tai. Jauna esu , laikas tik dabar man daryt klaidas rimtas gyvenime.

Nors ir esu rimtai diagnozuota (depresija) galiu reikštis visam pasauliui ,kad rimtai nestabili esu , nors rimtai niekam nesakiau. Nežinau ar išvis noriu, dar pati ne visiškai suprantu ką man tai reiškia, visam gyvenimui gavau palydovę. Nieko jau nebe pakeisiu, vaistų atsisakiau pakol kas. Bet žinau , kad bet kuriuo momentu jeigu reikės galiu kreiptis ir gausiu juos. Šie vaistai nieko gero, kol gali būt be jų tol geriau ir negert. Nes kai pradedi - be jų nebegali, nebūna taip ,kad va tau pagerėjo ir nustoji gert. Ne. Jeigu jau pradėjai gersi visą laiką juos. Aš pakol kas galiu be jų, sunku man dėl to su savim ir yra tvarkytis, bet gi sakiau ,kas paprasta man neįdomu.

Rodyk draugams

Svaigalai.

2014-10-11

Aha. Maniškiai mėgstamiausi tai yra turbūt - alkoholis. Na ir dar vienas mėgstamas tai vaikinai. Oj , o kaip juos jau sumaišau tai nieko gero ir dar kai nelabai stabdau su gėrimu tai būna toks vakaras kaip vakarykštis. Žygio gimtadienis, o kaip kitaip ten buvo ir D. O jam norėjau dar sceną kelti, tai gavosi taip ,kad tiesiog mes viešai riejomės. Net baisu , atsiprašiau jo sms žinute, nežinau kaip čia dabar bus. Kaip jam reiks į akis pažiūrėt. O gal nereiks, kurį laiką , tikiuosi :)

Rodyk draugams