BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2014

Dėl mano kaltės.

2014-05-29

Aš viską sugadinau norėdama iš jo per daug. Kam aš jį taip spaudžiau ? Kam to reikėjo ? Galėjau apsiramint ir ,kad tiesiog viskas eitu taip kaip turi eiti. Nee , man reikėjo jį spaust, persistengti, ir reikalauti iš jo to ko neturėčiau. Man gaila, aš kalta , kad nieko neišėjo.. Pykau , o dabar tiesiog apmąstau viską. Kaip gailiuosi aš. Noriu jį pamatyt , o tikriausiai jau to niekad nebebus. Pasiilgau jo, pasiilgau mūsų normalaus bendravimo. Ahh šiek tiek sunku, noriu kad viskas būtų taip kaip buvo.Bet nebus.

Rodyk draugams

Ir vėl

2014-05-26

sedziu ir klausau jo balso :D nes esu pokalbi skypo kur jauciuos neftemu, bet vistiek . siaubas, sakiau , kad jo balso negirdėsiu, bet vistiek mane megsta visata irodyt , kad klystu. kodel taip yra ?

Rodyk draugams

prieš šešias valandas

2014-05-21

Jaučiuosi bejėgė pati prieš save, savo mintis. Nežinau kas mane veikia labiau miego trūkumas ar tiesiog mano emocinis palūžimas.  ka tik padariau , ką darau visad. Nusikirpau plaukus, trumpai. Atrodo trumpi plaukai man reiškia naują pradžią. Atrodo ,ka tai padeda man šiek tiek paleisti , tas blogas mintis.. Turbūt todėl augiausiai ir būnu trumpais plaukais, tačiau jie dabar buvo patys ilgiausi jau nežinau kiek metų. Aš jų metus nekirpau. Turbūt dėl to, kad nebuvo kam įskaudint, nes na taip jo nebuvo šalia. Turbūt dėl to , kad niekas kitas negalėjo manęs įskaudint , kai mylejau ji.

Rodyk draugams

Kur nebėr manęs.

2014-05-20

Aš supistas ežiukas rūke. Dūrų dūra. dieve mano man gėda, kad tokia buka esu. Užsikabinau ant savo dviejų metu meilės. Taip aš jį myliu. Taip sugebėjau būti metus be jo. Net neįsivaizduoju , kaip tai padariau , bet aš gyvenau, buvau laiminga, na minimaliai , bet vistiek nesėdejau kaip dabar apsoliučiai sulūžusi, ašarose ir nebežinanti , kaip gyvent. Ką ir be darysiu šis jausmas nežinau ar išnyks. Aš neesu aš jau ilgą laiką. Aš net pati nebejaučiu savęs. Kur ta mergaitė pilna energijos , laiminga , mylinti pasaulį ir daranti viską ką nori. Jos neber. Nežinau kad dėl to kaltas. Bet kad aš ašarų dabar nevaldau ,tai tik jis kaltas. Matai kadangi jį įskaudino, ta, jis dabar kitus skaudins, tai realiai ,kad aš dabar verkiu, kalta ji. KALĖ. Jis nenorėjo manęs klausyt, na nes jam poxui ant manęs visiškai, o man ne. Aš jį myliu, jis to nežino gal nujaučia ,bet deje aš neturėjau progos būt jo, o kaip norėčiau ,kad jis būtų mano. Bet to nebus, nieko nebebus. Žmonės sako jis pasigailės, abejoju aš niekuo neypatinga. Nepasigailės. Aš manau ,kad išvis jo nepamatysiu daugiau. Mūsų keliai nesipina, nesutiksiu aš jo. Nebe pamatysiu jo šypsenos, tų žalių akių. Nebe išgirsiu jo balso. Jo saldaus balso. Gal ir gerai, tik nežinau ar man pasidarys lengviau. Net atsisveikinimo negavau. Iki , tik iki. Tai anot jo mes dar pasimatysim, o geriau jis niekad daugiau manęs nebeprisimena. Kad ir kaip sunku, kaip man jį pamiršt, kaip man padaryti kad nieko neliktų.Aš tiesiog noriu dabar , kad neliktų mano širyje, galvoje visko kas susija su juo. Oj kokia durna buvau , net nebuvau, o tiesiog esu, kad aš jam parašiau savo naują numerį. Pati kalta. Nieko nebūtų buvę, mėnesis dabar jau praėjąs nuo velykų, visada jų nemėgau , turėsiu dar vieną priežastį jų nemėgti dar labiau. Aš noriu būti šalia jo, vėl paliesti jo raktikaulius su savom lūpom, ir matyti kaip jam tai nepatinka. Nieko tokio aš būsiu ta, kurios jis nebus turėjas. Atstumė jis mane, o aš pabėsiu ir daugiau negrįšiu šis kartas buvo paskutinis, gal taip ir baigsis mano ir jo istorija, kuri buvo tokia idiotiška. Išvis jeigu tai galima pavainti istorija, nafik įsisvaigusios dūros sapalionės. Jo aš durna nieko nesuprantu, ir manęs suprast neįmanoma. Man atrodė ,kad jis gali būt mano laimės sauja,galvojau ,kad aš galiu būt viskas ko jam reikia, klydau dėl jo. Jis pasiėmė mano ramybę. Negaliu blogo žodžio apie jį pasakyt, bet taip, aš norėčiau išvadint jį visaip kaip tik moku, bet tam priežasties nėra jis tieiog nenorėjo manęs. Jis manęs net nepažinojo taip kaip žmogų pažįstama , kai jis tau rūpi, aš jam nerūpėjau. Viskuo kuo tikėjau pasirodo buvo melas, nieko ten nebuvo. Daugiau nebegaliu.

Rodyk draugams

nezinomybe

2014-05-09

tik viskas keiciasi , tik sukasi, nezinau kas daros. ar jam jos reika, ar manes jam reikia tikrai tkrai nezinau.

Rodyk draugams