BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugpjūtis, 2013

wow, tiesiog , jo pasijauti net per savo gimtadieni,kad esi nereikalingas niekam..

2013-08-26

tiesiog sedžiu čia apšalus, mano gimtadienio liko valanda, o mano beveik visi draugai net nesugebėjo manęs pasveikinti. Wow, tokia nereikalinga jau senai nesijaučiau, negalėčiau net suskaičiuoti, iš kiek žmonių tikėjausi supistu dviejų žodžių - su gimtadieniu, o jų negavau. wow. pasirodo aš tikrų draugų beveik neturiu zaijbys,ką aaš galiudaugiau pasakyt, apsiverkt ir i lovą lyst. wow. tai aš galiu dabar tiesiog baigt bendravimą su išoriniu pasauliu, naxui jis man jeigu mano artimi draugai nesugeba manęs pasveikinti ?

Rodyk draugams

Ironija ir mano begalinės mintys..

2013-08-21

Ah kaip man lengva prisikalbėti, nėr net žodžių.. Tik papostinau ta įrašą ,kad jo nematysiu ilgai, atvirkščiai buvo pamačiau jį kitą dieną. Ironiška. Bet buvo Jis išvaževęs, nežinau kaip aš ištvėriau visą savaitę tą, nėriausi iš avo kailiuko tai tikrai.. Ir netgi užsitikrinau tai, kad jį pamatyčiau kitą dieną kai jis grįžo, tai ir padariau, bet neilgai teko su juo kalbėti.. Net nežinau ,kada jis dirbs.. Žinau ,kad jis dirbo dabar tris dienas tikrai.. tai nežinau,kada jis dirbs, o aš ryt,poryt ir užporyt dirbsiu.. nuostabu tai, kad jau tuoj tuoj vasara baigsis, ir mūsų šitas thing’as irgi. O aš taip ir pati neparodžiau, kad jo noriu.. net kaip tai padaryt aš neįsivaizduoju, žinu tik tai ,kad kažką man tikrai reik padaryt, bet ką ? nenoriu būt kažkoks bereikšmis viena naktis reikalas, nors ir būsiu viena namie šeštadienį, nežinau ar jam pasiskūsti kad nenoriu būt viena ? tiesiog Fuck my life, negaliu aš viską taip per daug permastau, ir pati nebežinau ,ką daryti..

Rodyk draugams

nuo širdies.

2013-08-09

taigi , tiesa pasaiu turiu daug ,ką pasakyti. Vienas iš tų dalyk galėjo būti tai ,kad seniau galėjau pasakyt ,kad savo bloge nebuvau praleidus nei mėnesio be jokio įrašo, bet aiškku,akd dabartai ja nebegalioja, nes nuo birželio pirmos aš pradėjau dirbti. Mano visa vasara , ah net žodžių neturiu su kuo ja palyginti, aš jos tokios niekad nesitikėjau, nemaniau, kad net įmanoma tokia apturėt be jokio laisvo laiko. Kiek ir kaip aš visko prisiveikiau po darbo naktim, ar darbo metu, tiek naujų žmonių tiek naujų potyrių, jausmų ir įvairių nesamonių. Net nežnau ar verta aprašyt kiekvieną įdomesnį įvyky, ir net kiek tai laiko užtruktų. Oj ilgai. Šiaip galiu konstatuoti tokį fakta , kad arba man kažkas negerai arba net nežinau kaip viską paaiškinti, ne šiaip neieškosiu kažkokių neaiškių priežaščių, man tikrai kažkas negerai, ir labai reik atsiciuxint, o ypatingai dėl vienos asmenybės, dėl kurios esu užsisvaigusi juodai, ir nemanau ,kad man viskas baigsi gerai.. nes tai užsisvaigimas nuo tos dienos kai me pradėėjom bendraut, ir nemačiau jo visa mėnesii viskas buvo taip lyg nieks nepasikeitė. Ir kokio velnio jis mane bučiavo.. Gal man galva būtų mažiau susisukusi.. Vistiek mūsų tvarkaraščiai nesiderina, turbūt jo ilgai nepamatysiu ne ir dar jis po trejų dienų išvyksta savaitei, tad tikrai ilgai.. Aš elgiuosi tap durnai, kad nu nafik, jis žaidžia žaidimus, nu , o kaipgi aš be savo žaidmų taipogi..
bet juokingiausia , kad įia vasara susilaukiau dėmesio tiek kad net nežinau kur dėtis, o visa laika bunu beveik nelakuotais nagais, surištais plaukais ir dar net neišsispovus galvos ir juokingiausia , kad to ansčiau niekada nebūtum pamates , niekur manes tokios kokia aš dabar vaikštau be jokių kompleksų.

Rodyk draugams