BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2013

mano naktiniai galvis skausmai..

2013-05-16

Tai jo. Biski uzmigt negaliu.. nu ir aisku apie ka as daugiau ,,galvosiu negu ka kita o gi ji. Joo negi as tikrai tokia girta bv kad neatsimenu ka jis buvo apsirenges.. nepamenu , na galiu pasiteisint kad nelabai rupejo, t aciau jo zieda su skarpionu tai pamenu.. krc noriu vel jo lupasna jaust ant savuju. Taip reikejo kazka parasyt , kad net is telefono rasau. Na aisku ne pats geriausias pasirinkimas, ir nepatogu velniskai, bet bent gal save priversiu dazniau pasinaudot tokia galimybe, kuria turiu ,nes naktimdaznai man sekasi prastai miegot. Bet deje mano tel klaviaturoje ner lt raidziu taigi atsiprasau del to..

Rodyk draugams

proveržis mano minčių..

2013-05-11

kalbant, arba tiksliau grįštant prie tūpos temos apie mano jausmus, tai hah, jaučiuuos tūūpai, tikrai tūpai. Tiek kartų atsisvekinau ir palaidojau tuos santykius tarp manęs ir jo, jie jau virs metū senumo. Neenai buvo tokia mintis, kad viskas vyksta jau daugiau negu metai ir jeigu būtų kažkas įvykę tai jau būtų, bt vakar parodė, kad dabar tik gal ir vyksta, ahh nežinau , kaip viskas jam ten vakar baigėsi..

Rodyk draugams

egzai, mentai ir dar šiek tiek meilės..

2013-05-10

na tai ką  neeilinis penktadienis deje. Išgėriau daugiau negu reikėjo. Susitikau su E. ahh tas Edwardas nesuprantu kodėl aš jo negaliu pamiršt ir paleist. Nu galbūt dėl to, kad ji nenori manęs paleisti. Die liečiau jo lūpas savosiomis, būtų tikrai geras vakaras jeigu ne mentai. Dalbajobai, dalbajobai. Sėdįjom ant galinės sėdynes keturiese, jie būtų mum baidą išrasę, bet jo draugai su kyšiu kaka iškalbėjo ir tai 400 lt.  ir tai daxują, ir jie pasakė kad atvarys po pusvalandžio pasiimti, bet nežinau ar atvarė nes man reikėjo namo, ir blet, blet…

Ir šiaip random susitikom , ne jis atrodo buvo išgėręs, na , o aš aišku girta su padrūkėm, bet jos išvarė. Ir turbūt ačiū dievui, nes ble su mentais bendraut nekažką visai, aš visa parinausi, o ji ir jo draugai mane rami, nors vii ten sėdėjom tikrai ant nervų, ir blet paraiau aš ir į jo nr, ir į ta nr iš kurio man šnd rašė ir nieko, nu blet ne nežinau kaip jiem. Ir omg a jį vėl bučiavau. omfg , mes jau daugiau negu metai pažįstami, bet tiesiog mes buvom abu girti ir tiek.

ir dar prie viso to man ryt licėjaus stajamūjų egzai, i TB man užsimaniau stot, sėkmės man ten, abejoju, kad pavyks, bet nu gal viltis durnių motina..
ahh tikiuosi , kad jam viskas gerai…. jis man patinkaa.

Rodyk draugams