BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Vasaris, 2013

F you jausmai.

2013-02-25

” I want to scream and shout”

mintys kažkur ne čia. Viską, ko net nebuvo, aš jau sugadinau.Ahh tas alkoholis, gadina jis viską. Tada nesivaldai ir net nežinai ką darai. Bet suprantu tai ką buvau gavus tik pirštu paliest, norėčiau jaust visa ranka, noriu to jausmo kai guli šalia prie žmogaus kuriam rūpi ir jam neegzistuoja visas pasaulis, nes tuo momomentu tu guli šalia. kalbėti valandų valandas, planuot ateitį, turėti visą tai yra pasakiška. Atvirai sakau pavydžiu tiem  kurie turi ši neapsakoma jausma, su gražiu pavadinimu- Meilė.

Rodyk draugams

supistas jausmas, kai esi nereikalingas.

2013-02-18

su tais savo pažadų nesilaikymais, mane tuoj visi nuvarys į kapus, tiesiog nu neturiu žodžių kaip b*lt u*piso mane visi. Ir iš vis, nafik aš turiu kažką kažkam pirkti jeigu net nevarau ten, kaip visi mėgsta naudotis vieni kitais, kad net žodžių nėr kaip apibūdint visa tai.. Ir šiaip visa diena tokia pist off,  bet valdžiausi visą dieną dar kažkaip, o dabar mano taurė turbūt perpildyta.
Mama žiūrėjo filmą, aš jį buvau mačius ir tik klausiausi, ir buvo tokia esmė , kad pagridinė aktorė kalbėjosi su savo mama , kad ją mat tevas paliko 14metų ir mat jai tai tragedija buvo vos ne. Tai man iškilo paparastas klausimas tai ka man BLET daryt kai mane mano tevas paliko kai man buvo 5keri ? Aš su savo tevu gavau gyvent tik penkis metus kai kiti žmonės gauna 18 ar daugiau. Ką man daryt , kai manęs nieks nevaziuos pasiimti vidury nakties iš kažkur, kai neapkabins vakare ir nepasakys kaip mane myli, ka daryti vaikui kurį begalo mylejo jos tėvas, kurį labiau mylėjo negu pirma jo vaika, kuriam dėmesio nebuvo gaila , kurį tiesiog pamiršo nes su juo nebegyveno. Negi gali taip lengvai paimti ir pamirsti savo kūna ir kraują ?

Rodyk draugams

move me, please.

2013-02-12

Norėčiau, kad kasnors kaip kokia leytę paimtų gražiai ir perdėtu i kokia nors kitą realybę. Na arba kitą pasaulį, nes tiesiog. Vėl mano gyvenime keisti dalykai dedasi, nebesuprantu nieko, tiesio noriu iššnykti ir pabėgti. Jaučiuosi apgailėtina , nors tiesiog apgailėtini žmonės supantys mane, na nežinau ar jie supa mane, jie tiesiog kažkur labai toli egzistuojantys tam sušiktam burbule. Noriu kitur, nebegaliu pakeli jų. Turbūt sudėtinga suprast ką aš dabar rašau , nes net nežinau kas daros, aš tiesiog per daug pasimetus. Pagrindinė esmė tame , kad mane vėl prisiminė žmonės kurie kažkada buvo mano gyvenime, bet jų nebuvo dabar kuri laika, ir labai ilgą laiką, bet esmė , kad tai buvo ne vienas žmogus kuris būtų labai nuspėjamas, bet ir kitas, iš kurio to nesitikėjau niekada. Po šiandienos Aš vėl noriu dainuot “surask surask mane” nes toks jausmas , kad vėl tuoj dingsiu kažkur erdvėj ir nerasiu kelio atgal. Aš sakau , man tiesiog per sunku pergyvent tuos pačius išsiskyrimus su tais pačiais žmonėmis, kurie paima po kažkiek laiko, po 2metų ar po 2mėnesių prisimint mane. Persunku kiekviena kartą vėl prisileist , o po to vėl atsisveikinti, negi aš kažkos planas G ar E ar faking sušiktas Z. Aš ne koks paminklas kurį gali aplankyt kas kažkiek supistų metų.

gal tiesiog mano pasamonė mane pamalonins kokiu nuostabiu sapnu, bent tiek man padėtų. Nes dabar sušiktai blogai jaučiuosi.. Žodžiu kadangu aš esu tas žmogus kuris turi tiek psihinių ir šiaip visokių problemų, na kaip man pačiai atrodo, tai gal man tiesiog išnykti ir tiesiog čia nebegrįšti gal bent tada mane paliks ramybėje mano praeities žmonės?

Rodyk draugams

jausmai ne visada gerai.

2013-02-03

heh, kartais blogai, jeigu tau atrodo , kad pradedi , kažka jausti , ko neturėtum. Negerai jeigu žinai , kad tas žmogus tau to nejaučia. Negerai , kai jūsų santykiai turėtu būt tik kūniški. Negerai , kai jis kažką myli. Negerai , kai tu neturi to jausti.

Rodyk draugams