BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2012

kartus liūdesio jausmas.

2012-10-30

Visų pirma labai noriu padėkot tiem žmonėm kurie mane skiato. Jūs mano rašymą man padarot malonesnį. Ir jeigu norit kada pabandrat su manim gat parašyti man į www.ask.fm/sivuks

Pirma atostogų diena tokia laiminga man. Gal kažko ypatingo labai ir nenuveikiau bet buvo tiesiog smagu pabūt su smagiom panelė. Na bet turėjo ir ne tokių smagių akimirkų kai turėjau ,kalbėt su drauge ir jai įrodinėt ,kd ja kabina man patinkantis vaikinas. Na gal nebepatinkantis, bet šiek tiek kažko liko. Ak tie mergišiai.. Kartu esu ir laiminga , bet kažkiek ir nera man labai gerai. Taip aš pazityvus žmogus , bet noriu pabūt ir kazkieklidna, nes ne man nesiseka puikiai. Kartu tiesiog kartu.

Rodyk draugams

kartais blogiausios dienos sumuša rekordus..

2012-10-24

nea turbūt aš neverta kažko gero, laimingo ir t.t matyt niekada neturesiu tos grazios pabaigos kur viskas būtų lyg pasakoje. O mano tikra mama elgiasi kaip pati šlykščiausia pamote.

Rodyk draugams

be prasmiška

2012-10-16

Turbūt , kad vėl pamačiau savo motyvacija, daryti svarbius darbus. Ne tai nereiškia , kad viska mesiu , darysiu , bet be noro, ir be užsidegimo. Kodėl ? o todėl ,kad prasmes nebeturiu.

Rodyk draugams

arba man ‘’sekasi” arba net nebezinau

2012-10-15

na turbut as pacia nuostabiausia sekme turintis zmogus.

Rodyk draugams