BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugsėjis, 2012

sick, scared and tired.

2012-09-30

Nu ir ką rugsėjis skaičiuoja savo paskutines valandas. Pasibaigs tuoj pirmas rudens mėnuo, o aš jo pusia prasirgau, kokiom tik nori ligom, net neviena o keliom iškarto.. Ryt mama skambins daktarei ir klaus ar man reik tolia gert antibiotikus ar ne, ir gabūt pagaliau sužinos kokia man liga…

Ah tiesa pasakius laukiu ir bijau kito savaidgalio turėčiau dažyti savo plaukus blondiniškai. Dalį plaukų spalvos jau nuėmiau natūraliai, bet jie gan tamsūs vis dar.. Iš raudonu pasiau ryžavotų gal išeis būt blondine ?
labai tikiuosi, nes plaeitais metais panašiu dalyku užsiiminėjau, bet man nieko nepavyko , tad mečiau ir nusidažiau vėl rudai, o kadangi dabar man jau pabodo raudoni plaukai tai noriu kazko naujo. Ir kaip visada man kažkas užeina lkai pradeda vėst oras man nori būt blondine.. tikiuosi o kaip tikiuosi , kad pagaliau man išeis ir atrodysiu kaip normalus žmogus.. Agnė sako , kad man turi labai tikti, aš irgi manau kad man turėtu tikti. Nes natūraliai aš esu gan šviesaus plauko, na tiksliau ryžo.

Na šiam vakarui užteks blevyzgų, gražaus spalio mėnesio :)

Rodyk draugams

nemylesiu as jos turbut niekada.

2012-09-20

Katik parodė mano motina dar kartą parodė , kad ji yra nesveika, buvau pas daktarus ir man pasake, kad man reik būt namie ir neeiti į mokyklą. nes turiu infekcija, dvi dienos tik praėjo nuo to, o ji dabar grįžo iš darbo ir turbūt nori ant manęs išsilieti net nežinau dėl kokių priežasčių. Mat aš esu simulentė, aš viską blogai darau, nuostabu, o jau ir pas daktere ryt nori atvažiuoti. Ji įsivaizduoja , kad ji tokia nuostabi ir jai viskas taip idealu jos gyvenime, ji visiška psihopate.

Mano su ja santykiai kurį laiką buvo gerim bet pasirodo ji visą meile ir visą kita moka tiesiog paimti ir sugadinti labai paprastai, nei aš simuliuoju nei ka aš rimtai blogai jaučiuosi, ir man ištikrūjų skauda ausi.   Bet siaip as turbut niekada nemylesiu jos.

Rodyk draugams

booh

2012-09-07

Kokio velnio reik viliot žmogų, jeigu jis tavęs net nei kiek netraukia , nesuprasiu niekada. su manim taip jau pasielgė pora vaikinų. Nuostabus jausmas, kažka pajausti ir op nieko nėra.. ir prieš savaitę taip buvo ir šiandien. penktadieniai man kažkokia nitin gera diena, nu,  bet gal kaip nors išgįvensiu :)

Rodyk draugams

ašarojimai.

2012-09-04

nesvarbu d4l ko kartais peverkt yra visai sveika . nes jeigu išsiverki, pasidaro , bent kažkiek legviau.

Rodyk draugams