BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2012

ar tikrai buna tokiu sutapimu ?

2012-03-29

Pries pora savaičių mes su Agne (mano klasioke) per chemija nusišnekėjo, ir kalbėjom apie savo įsivaizduojamus vaikinus ( mum viskas gerai mes tiesiog prikolinom) nes nei vienai nesiseka panašiuose dalykuose, na ir mano “vaikinui’ davem Edvardo varada ( ne dėl saulėlydžio , o tik dėl to , kad vardas yra gražus) šiaip šitą aš jau buvau  pamiršus , bet man Agnė tai priminė. Bet kodėl ?

Na nes vakar nėjau į mokyklą, dėl to, kad mano klasiokai varė į tūpą ekskursiją ir aš ten nenorėjau tai su Juste kuri irgi nevarė, nuvarėm ant aukuro pasėdėt. Reikėjo daug įkalbinėjimo, kad ji sutiktų varyti, bet sutiko , buvo smagu išpatpradžių mes sėdėjom viršuje , o apačioje buvo kažkokie čiuvakai , kurie pas mus atėjo vėliau pasirodė, kad jie visai idomūs ir smagūs, bovo smagu ir vieno iš jų vardas Edvard na jis lenkas , bet esmė , kad jis man iškart patiko nes jis buvo labai mielas ir faina. Ir Justė buvo paėmus jo telefona kažkada ir kai jau vaziavom namo ji suprato , kad jį visdar turi , na tada tame telefone radom jo draugo nemerį kuris buvo su mumis , tai aš iš savo numerio parasšiau , kad turim jo telefoną ir , kad norim gražinti jie atrašė, beja tam telefone nebuvo sim korteles nes jis jį naudojo tik muzikai. Na esmė , kad šiandien buvom susitikę su juo ir buvo taip linksma kaip jau senai nebuvo man jis toks nesveikai fainas ir jis atsisveikinant pasiklausė
-ryt poryt gal susitinkam ?-jis
-mm jo gerai ryt poryt.-aš
-O kada tu laisva ?-jis
- ryt penktadienis ? jo aš ryt tada laisva.-aš
-tai susitiksim.jis
apsikabinom ir aš nuėjau, norėjau šokinėt iš laimės jis nuostabus…

Rodyk draugams

Aš būsiu

2012-03-11

Jeigu manęs ieškosi, žinok, aš būsiu ten. tavo širdyje, galvoje, įkvėpiamame ore, tiesiog šalia.
norėčiau galėti pajust tave, pabūt šalia.

Rodyk draugams

nauja savaite

2012-03-05

Ahh pagaliau kovas. :) Kažkaip jo aš labai laukiau, nes na prasidėjo kalendorinis pavasalis, noriu, kad pagaliau būtų pavasiris..
Šią savaite turiu šokių tokių planų kuriuos tikiuosi galėsiu įvykdyti, planuoju vaziaut nusipirkt pora rūbų pavasariuj. Dieve kaip aš noriu naujų kelnių. Tiesa pasakiusi aš dievinu kelnias, su jomis taip patogu ir smagu būt ir su kelnėmis tavo apranda atrodo daug idomiau. Bet aišku , kad kalbu ne apie tokias kelnias kur apačia eina platyn, nors ir žinau ,kad dabar turėtų būt madingos platėjančios kelnės, man jos tiesiog netinka, nes esu žemo ūgio ir su tokiomis tiesiog atrodau dar ir stora. Bet visa tai buvo labai ne į temą.
Linkiu visiem labai geros savaitės :*

Rodyk draugams

turbūt ,kad įsimylėjau..

2012-03-02

vakr buvau jo koncerte. Su savo geriausiu draugu. buvo taip smagu taip gera, man to labai trūko, Buvo tikrai nuostabu.
Kai jis grojo savo gitara ant scenos, vis nužveldavo salę ir kai tik pazveldavo į mane jis šypsodavosi, ir tai net mindaugas pastebėjo, tik aš nesuprantu ką tai reiškia. Ir buvo net taip , kad tiesiog tiesiai pasižiūrėdavo į mane, o aš nuo jo žvilsnio apsvaidavau.. Tai buvo pirmas kartas kai bendravau su juo už mūsų mokyklos ribų. Kai mes su mindaugu įėjom aš iš kart pasijaučiau keistai, tiesa pasakius visą vakarą jaučiausi keistai, bet užtat kai įėjau ji muzikos rūsį jis sėdėjo prie baro aš jam tik pamojavau, o jis atėjo pasisveikint buvo taip smagu, kad jis taip padarė, bet tada per tą vakara daugiau beveik ir nekalbėjom, nes po koncerto tik atsisveikinom, nežinau kodėl aš tik bijojau jam kažką pasakyti labai bijojau tiesa pasakius..

Rodyk draugams