BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2012

plaukų spalvos.

2012-01-27

Na kadangi dabar 2 mėnesius buvau ryzai nusidaziusi, cia buvo ne tikslas o pasėkmė. Norėjau iš savo tamsių plaukų pasidaryt šviesius bet man tragiškai ta spalva nusiėminėjo, tai gavosi tokos šūdas. Nusprendžiau aš tų plaukų niekad neišsišviesinsiu tai tiesiog ryt nusidazysiu rudai ir būsiu laiminga, bent ne kaip iš cirko su spalvotais plaukais.
Na šiaip originaliai buvau tokių rusvų ryžių plaukų, bet plaeitą pavasarį pradėjau dažytis juos.
laukiu rytojaus pagaliau atrodysiu normaliai, to taip noriu. tik aš labai juodų plaukų nenoriu tai tiesiog nedažysiu visų plaukų kas mėnesi o ataugusias šaknis, nes nu damn juodi man jau per tamsu :)

Rodyk draugams

pasisveikinimai

2012-01-25

Na tai kiek suprantu mano santykiai įgavo naują ” nuostabų” įvaizdį: stovi prieš mane išsišiepęs ir pasakai Labas, na , o aš atsakau tuo pačiu deja skubėjau ir turėjau eit. Ir po to visą diena nieko , apsoliučiai nieko.
Na taip aš suprantu jis kitoks, jis groja grupėje, labai gerai mokosi, ir toks kuris man begalo įdomus, tiesiog labai traukia mane jis. Tik ta nedidelė problema, aš visgi nežinau ką jis gavoja apie mane.. Įdomiausia tai, kad jo mokykloje sutikt neįmanoma, o šiandien taip paprastai pakėliau akis eidama mokyklos koridoriumi po savo pamokų ir ten svojėjo jis , šypsojosi ir nedgi pasisveikino..
Aš bent džiaugiusi , kad per tas kelias akimirkas nepasidariau gėdos, nenugriuvau ar dar ko nepadariau, tik žinau, kad kai nuėjau mane aplankė mano šypsena. O dabar nieko , aš tikrai nebijojau jam parašyt pati ir nedgi tai dariau labai dažnai, bet kažkodėl šiandien laukiau kol jis manęs pasiilgs, bet nesulaukiau.

Rodyk draugams

įsimylėti ?

2012-01-23

Įsimylėjimas - terminas, apibūdinantis jausmų virsmą iš neutralių į meilę. Įsimylėjimas suvokiamas kaip džiaugsmas atradus kitą asmenį, sugebantį suprasti ir dalintis tais pačiais jausmais.
turbūt labai moksliškas apibūdinimas, bet damn kaip kitaip galima , tai apibūdint, pačiu nuostabiaysiiu jausmu ? ir išvis kodįl kiekvienais metais maždaug tokiu laiku kaip dabar mane aplanko šie jausmai, negaliu išsėdėt vietoje ir galvoju apie vaikina su kuriuo pradėjau prieš savaite bendraut shit.

Rodyk draugams

zaksėjimas ?

2012-01-21

man labai dažnai būna , kad žaksiu.. labai užknisantis dalykas..
o internetas net negali padėt atsikratyt to viska išbandžiau bes visgi ir nepraeina ..
kaip koks prakeikimas, vos ne šokinet kas 20 sekundžių.
o to jausmo net apibūdint nesugalvoju kaip tiesiog labai, asmeniškai man ,nemalonus..

Rodyk draugams

klasiokai ir meilė?

2012-01-19

Na, kad klasiokai ir meilė yra nesuderina yra turbūt visiem aišku, o jeigu ne - tai tu tuo griauni savo santykius ir jeigu nori labai daug nesamonių ir problemų tai prašom , bet jeigu ne tai bent aš darau - ignoruoju tokius jausmus man.

Kiek supratau tai jau net dviem klasiokam aš patinku iš to ką jie man sake ir ką darė.
Labai nemalonus jausmas, to aš tikrai nenoriu, nenoriu..
Nemėgstu skaudint artimų žmonių, o klasiokai man ištikrūjų yra labai artimi, nes su jais beveik kiekviena
diena būnu vienoje patalpoje ir turiu su jais bendrauti, todėl ir esu nusistačiusi prie meilę ir klasiokus
viename. Tai pagal mane yra labai labai blogai.

Ir netgi esu susidūrus su tuo savo gyvenime. Kai išsiskiri yra lbai nejauku būt vienas kito
o daugais likt išvis yra labai sunku, jeigu yra kokių nors neišspręstų reikalų tarp jūsų.
Tai va niekam nepatariu veltis į tokius santykius. :) PEACE.

Rodyk draugams

norai.

2012-01-19

Ar yra blogai norėti kažko naujo , ko dar nesugadinau?
kas galėtų pakeist mane, mano gyvenima ?
Nes viskas taip pasenę ir aš nuo to jau pavargau, noriu kažko dėl ko galėčiau stengtis ir daryt kažką naujo nes mano dabartinis bandymas gyventi nėra nieko įspūdingo…
Vakar sulaukiau vos ne prisipainimo meilėje iš savo klasioko per facebook’ą, ne tokių santykių nenoriu ;/
Išvis gyvenimas parodė , kad su klasiokais yra geriausia būt tik draugais, nes jeigu kažkas daugiau viskas labai komplikuojasi.
Damn išvis mūsų pasaulis yra šiek tiek per daug komplikuotas..

Plius prieš pora dienų pradėjau šiek tiek bendrauti su tokiu simpatingu vaikinu kuris man asmeniškai labai patinka, bet kažkodėl kol susirašinėjam viskas ok lyg ir įdomu ir jam ir man ir po to bac ir lyg niekur nieko nebuvo, biškį trigdo mane..

Rodyk draugams

sapnai?

2012-01-06

na šia nakt sapnavau, kad įsimylėjau..
o sapnininkas man sako:

Jei jauna moteris jaučiasi sapne įsimylėjusi, tai reiškia uždraustus pasimatymus. Tačiau jos širdis nusiramins tik tuomet, kai ji sutiks tvakingą ir mandagų gerbėją;

na tai kur tie gerbėjai slepiasi ?

Rodyk draugams

tėtis

2012-01-06

Tėtis - tai žmogus, kurį labiausiai myliu pasauly. Manau, kad daugiau nieko taip nemylėsiu kaip myliu jį. Nežinau, ar kito žmogaus skausmas taptų toks savas, kaip jo skausmas yra mano skausmas …
Bet gaila , kad šie žodžiai ne apie mano tėtį, manasis turbūt vienas iš blogiausių žmonių man pasaulyje,nekalbant kiek jis mano mama skaudino, kiek man jis žaisdų yra palikęs gyvenime, aš šiandien sedėjau kavinėje su savo sese ir juo ir ir seneliu, vos tik jis man ką nors pasakydavo aš iškart pradėdavau verkti, nes viso to ką noriu jam pasakyti nesugebėjau, per kūčias su sese kalbėjom viską išsakiau ką jam noriu pasakyti, o dabar nesugebėjau nieko iš tų išvardytu dalykų paminėti nes tiesiog užsikirtau ašarose..

Rodyk draugams

sapnai?

2012-01-06

beveik visas atostogas sapnuoju,nieko blogo ar panašiai tiesiog visai smagu pagyventi kitoje realybėje..
Bet ši naktis man buvo išvis, mano sapnai išpildė visus mano norus, apsoliučiai, nesuprantu kodėl realybėje mano gyvenimas turi būt pilnas sunkumų, o sapnuose viskas idealu, nors pagalvojus ir ten buvo sunkumų, bet aš viską padariau.. Aš net verkt dabar galiu nes kai tavo norus išpildė parodė kaip gali būt  gera ir atėmė iš tavęs visam laikuj..

Rodyk draugams