BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gruodis, 2011

I’m a ..

2011-12-29

yoo, nu praėjo man kalėdos, na ir sesė jau grįžus dešimt dienų.. Daug , daug pykčių ji kelia namuose, mes su mama nesipykstam beveik , bet kai ji namie pasidaro viskas sunkiau, bleh. Na man kalėdos asmeniškai geros, tik užknisa visos verkencios mergaitės apie meile, na gerai aš irgi pasijuntu liudnai kai man kažkas primena ta jausmą , bet bent jau ne kiekvienam savo facebooke post’e rašau kokie ciuvai yra loxai.  Ne aš to nedarau nes taip nemanau jeigu aš išsirenku ne tuos tai nereiškia, kad jie visi tokie, tikiuosi. Bet prašau prašau nekalbėkit dar apie valentino diena gerai praeitais metais tuo šūdinu laikotarpiu nebuvau viena buvau laiminga su martinu, jo gerai, kad ta laimė truko neilgai, thank god. bet what ever nenoriu nei naujų metų nei kitų tūpų švenčių kai jautiesi šūdinai jeigu esi vienišas. damn.

Rodyk draugams

trumpai mano meilės istorija

2011-12-15

Norėt to ko niekada neturėsiu yra labai sunku, o dar ir suprantu viską, viską, kad niekada to nebus, nejausiu to jausmo, kai esu šalia tavęs, tavo glėbyje, to jausmo kai šnabždi . kad nepaleisi manęs, to jausmo kai užmigdavau su tavo gražiais meilės pilnais sms’ais, to jausmo kai vidurį dienos pasiūlydavai susitikt net jeigu to ir nebuvom planavę. To jausmo kai tavęs nežmoniškai pasiilgadavau, nors ir dabar tą jausmą turiu, turbūt jis vienintelis liks man iš visų tų nuostabių dalykų.
Kaip paleisti man tave?
Aš jau noriu pradėt vėl normaliai gyventi vėl jausti ir nesijaust tokiai vienišai, tokiai pažeidžiamai. Kad ir ką bedaryčiau negaliu palikti tavęs ir savęs ramybėj. Nežinau ka tu padarei tokio, kad mane taip privertei pamilt tave, kas mane taip traukia prie tavęs man didžiulė paslaptis.
Dieve aš net pamenu kaip mes pradėjom visą šitą nesamonę, atsimenu pirma mūsų susitikimą, viską apsoliučiai viską pamenu turbūt esu visiska debilė..
O dabar net neturiu jokio artimo, bent kakiek artimo žmogaus su kuriuo galėčiau būt taip kaip buvau su juo, buvo taip lengva ir viską gadindavo mūsų neturėjimas laiko vienas kitam, viską tai sugadino, bet kodėl mes bandėm išnaujo galėjau aš praverkti savo gimtadienį ir gyvent toliau, bet tada man labai prisireikė vėl save skaudinti, nesuprantu kas su juo ir manimi yra negerai kodėl išpradžių aš ji skaudinau, man jis buvo kaip žaisliukas nereikalingas. bet norimas, bet tada vėliau aplankė mane jausmai kurie viską ir pakeitė nuo tada aš ne tik jo norėjau nuo tada man jo reikėjo
tada lengva nebebuvo viskas pasikeitė…
Dabar net negalėčiau jam parašyt ir tikėtis atsako ir bijoti visko.. neturiu jo naujo numerio.. Gal ir gerai jis padarė , kad jo neturėčiau tai palengvina ir jam viską ir man… Bet kodėl aš ji myliu?
kodėl pagalvojus apie tą žodį “myliu” man akyse kaupiasi ašaros, kodėl atsiranda tas jausmas kai atrodo, jo nieko neturi, tik tas jausmas, ta meilė lieka tau ir net neturiu su kuo ja dalintis. Aš ji myliu tikrai žinau ,kad myliu. Deja negaliu savo jausmam pasakyti , kad jie išnyktų, bet gal , tikiuosi, jog tai bus tikrai jau pabaiga visam šitam bendravimui, bet ištikrūjų niekieno nestebintų jeigu vėl stebuklingai pradėtume vėl kažką rišti, bet aš jau nenoriu man jau būtų per daug sunku. tegu ta meilė lieka man ly tas nuostabus jausmas, labanakt.

Rodyk draugams

po truputį

2011-12-14

ahh, turiu parašyt prancūzų rasinį, bet as istikrūjų per daug tingiu, žinau , kad reikia turbūt prisiversiu bet tai taip neidomu.. namų darbai užpisa.

Rodyk draugams

tapu tapu per pusnis

2011-12-11

Na nežinau , kaip jūs , bet išdalies aš džiaugiuosi suaukus sniego tik galėtų jis neištirpti per porą valandų. Tik turiu tokią bėdą.. Neturiu žieminių batų, ugg’ai jau užkniso ir vakar visa akropolį pravaikščipjau su mamyte, bet n nieko padaraus neradom ;/
Dabar dar laukiu jos ir turėtume eiti dar kitur batukų man pažiūrėt, bet visur atrodo tie batai arba ugg’ai arba kažkokie bobiški ir baisųs , negi negali Lietuva gražių batų pardavinėt, o ne kažkokį šūda kurį vadina batais, kur gražūs batai dingo ? o gal jų čia net nebuvo ?

Rodyk draugams

ir vel

2011-12-11

ie vel perr ji esu pasimetus, susitaikiau kad viskas baigta , o jis sugalvoja ir paraso kad ne jis mane pasiuntė, jas taip elgiasi, nenoriu aš jo žaidimų…

Rodyk draugams

kai labai daug klysti

2011-12-08

hmm, dabar tik ant ribos tarp labai daug verkimo ir neturėjimo nieko. Neturiu geriausios drauges kuri dabar būna su visais mūsų draugais, o beveik nieks nebendrauja su manim, mane tas labai patina, nes nenoriu matyt jos ryte stotelej ir girdet ją kalbant apie tai , kad jai mamyte blet pasakė daugiau niekada, niekada nebendraug su ja. Ir kaip man taikytis su tuo, kad aš esu nebe jos geriausia draugė, kad per beveik visas pamokas sėdžiu viena, kad neturiu draugų artimų su kuriais galėčiau leist dienas, kad po naujų metų kažkada turėsiu plotą ir abejoju , jog turėsiu ką į jė pakvies.  Ir isvis vakar ir užvakar savo plaukus sviesinau is beveik juodų ir jie dabar yra spalboti ble turiu peroksidines šaktins ir ryžai rudus plaukus ir jie atrodo apgailėtinai, va va iki  kur mano gyvenimas susipiso. xujovas jausmas kai prarandi drauga kuris buvo tau geriausias 2 metus, kai  jam galėjai sakyti viską kai gelėjai papasakoti kas vyksta, kai gėjai verkti jam , kai būdavo blogai dažniausiai jis būdavo šalia, o aš noriu,kad ir dabar ji būrų šalia, aš labai labai labai suklydau, aš gailiuosi, noriu, kad tada būčiau to nesugalvojus, kad kai man reikėjo skambint mamai paskambinau justei..

Rodyk draugams

kažkaip lengviau

2011-12-04

Daug lengviau eina tos dienos kai nebendraujam negu aną kartą, ar dar prieš tai buvusį. Ar norėčiau, kad viso to kas tarp mūsų buvo nebūtų ? NE NE NE, aš džiaugiuosi , kad tai buvo tai yra ir bus dalelė manęs nes beveik visą vasarą darei mane laiminga. Na , bet užpisa tai, kad visada esi mano mintyse, visada, visada.
Damn pražiūrėjau kalėdinius filmus pusią dienos, bet ta kalėdinė dvasia kažkur pasimetus tam supistam ore.. Bent jau dziaugiuosi , kad ryt į mokyklą neeinu, eisiu tik per 7 pam atsiskaityt lietuvių ir istorijos kontą, o mamyte ryt 8,15h turi būt pas direktorę, šiaip jie neturi teisės manęs išmest , bet man dar reik iki gruodžio 14dienos pasikelt visus pažymius iki teigiamų, blemba man reik matkę (kuri išeina 3,33) pasikelt , istorija(kuri 3 lygiai bet turiu tik vieną pažymį tai reik neblogai parasyt ryt kontrą) ir informatiką (kuri išeina 4) pektadienį rašau infos kontra iš kompo sandaros tai gal neblogai bus.. Fak reik viską pasikelt, o aš tingiu mokytis nes mano mąstymas toks ryt kontras- ai poxui dėjasu kas bus tas bus, va todėl man zopa su mokslais aš visiskai tingiu mokytis ir vapshe. istorijos jau ciuju 2 menesiai neatsiskaitau, o lt ryt paskutinį kartą galima atsiskaityt nes antradienį išves iš dviejų pažymių bendra tai fak biški.
Beja sau pažadėjau nerūkyt mokykloje, ką tikrai reik vykdyt nes bus pyzė jeigu mane vėl pagaus. išvis reik mest rūkyt , bet aš nemoku , man to reik ir tai yra begalo blogai , nes dar siunkiau pripažint , kadesu priklausoma nuo cigarečių, kai parinuos man reik parūkyt, kai liūdna reik parūkyt, kai esu su draugais reik parūkyt, ir tiesiog kartais reik parūkyt.

Rodyk draugams

Grįžo

2011-12-03

Gžįžo noras kurti daryt kažka gal daugiay negu pusią metu nieko nedariau o dabar noriu turiu nemazai idėjų kitą savai pirksios daug dazu - tapysiu, odeliu papuošalus darysiu, gerai kad visą tai moku daryt turėsiu kur išsiliet.

Rodyk draugams

from my to you

2011-12-03

kodėl man nesiseka tik penktadieniais. Kai tik kažkas negeriai ta diena bus penktadienis. Na yra problemu man dėl mokyklos, pirmadienį mama turės eit į mokyklą, bet per savo durną galvą išvienos smulkios problemos nuo kurios nebūčiau labai nukentėjus pasidariau didesnę ir dar netyčia įvėliau savo geriausią draugę,bet tikrai nemaniau, kad tai pasieks klasę, ar kažką tokio. Ir man vienodai jeigu mano mamai pavyks tai jos tėvų nekvies, tada viskas bus gerai. Ir aš Justės atsiprašiau juk neprecialiai viskas gavosi, ir labai tikiuosi , jog mano mama ją išsuks, nes na tada gali būt amen mūsų bendravimui, bet būčiau pati kalta , o juk butų sunku pereit į kitą mokyklą/klasę viduryje mokslo metu, nes taip Paulius manęs nemėgsta , o Karina gautų dar viena žmogų ant kurio galėtų išsilieti , bet jai tai aš turėčiau ką pasakyt, bet koks skirtumas moku aš būt pelyte 3 metus vidurinėj tyčiojosi iš manęs išgyveniau išgyvensiu ir dabar.
Bet galės pasidžiaugt pirmadienį manęs mokykloj nebus, nebūsiuu ir kai fotkins, galės džiaugtis. Paulius suklydo jis parasė ėį klasės chatą , kad aš tikrų draugų neturiu, bet tai , kad turiu, jeigu jis to nežino tai nereiskią kad to nėra, bet smagiausia , kad jie chatino kaI manęs nebuvo online jeigu jie visdar tokie mažvaikiai , kad nesupranta, kad kišasi ne į savo reikalus tai bbd aš ant darzelinukų savo klasiokų.
Mama sako , kad viskas bus gerai, gal ji ir teisi, tikiuosi ir noriu , kad  ji  būtų teisi, bet manau , kad man laikas susirast naują geriausią draugę. Ness yra taip, kad kai Justei riek pagalbos, ar tiesiog geriausios draugės aš būnu ir visalaik stengiuosi būti šalia, bet kai aš lūžtu ir man reik , kad kasnors padėtų man , jos nėra.. bet išmokau vieno labai vertingo dalyko man poxui jeigu aš kažkam nepatinku čia jo problema ne mano, nesistengiu niekam itikti ar patikti, bet yra žmonių kuriem aš patinku tokia kokia esu, o esu nuostabi ir vienintelė,

Rodyk draugams