BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2011

i miss you soo.

2011-11-30

Mes pasiilgstame žmonių kurie kažkada darė mus laimingus, tų kurie buvo, kurie būdavo. Mano gyvenime jų buvo daug, manau kiekvieno gyvenime jų būna daug. Juk draugai keičiasi , kažkad kai kurie mus palieka , arba aplinkybės padaro savo. Na tu taip pat palieki kai kurios žmones praeityje. Bet būna tokių kurių labai ilgimės, geriausių draugų, ar mylimų žmonių.
Skauda nežmoniškai kai prarandi per savo klaida , per poelgį, dažniausiai per poelgį, o tada dažniausiais noras būna atsukti laika, o to jau neįmanoma padaryti jaučių milijonai tūkstančių žmonių kadanors norėjo atsukt laiką, bet tas laikas bėga tik viena tėkme ir tai yra pirmyn, tai pakeist yra neįmanoma. Ir tų žmonių kurie buvo dažnai nebesusigražiname, kartais tai padaryt galime, bet būna kai nieko pakeist negali, arba nenori.
Kam taip reika skaudint mylimus žmones, jie juk mūsų gyvenimo dalis be kurios jis būtų visai kitaip, kitaip. Neįsivaizduoju savo gyvenimo kitokio per daug sunku sugalvot detaliai kas galėtų būt kitaip, nes na mano gyvenimas yra tikrai gerais, tačiau aš žmogus ir darau nemažai klaidų ir daug jų gailiuosi, gailiuosi tai ką pasakiau  net tai ko nepasakiau. Daug padariau ko nereikėjo ir buvo taip jog nepadariau kaip reikįjo. Sunku apsispręst teisingai visam gyvenimui nes tai ką parome šiandien lieka visam gyvenimui. . .
Bet visvien mano manymu KARMA IS A BITCH :) geros žiemos pradžios :*

Rodyk draugams

Karma is a bitch :)

2011-11-30

na ką laikas pasisveikint su žiema. Visai nenoriu jos, nei žiemos, nei sniego , nei svenciu. NIEKO. Kažkokioj supistoj depresijoj ar kazkur panašiai dabar randuosi. vakar taip netycia uzejom i chatroulete , pasišaipyt iš ištvirkėlių, o susitikau su yokio idealiu vaikinu, jis is vokietijos jam 16, vakar 4 valandas kalbejom susirasinejom, ir svarbiausia apsikeitėm skyp’ais, na o šiandien dar ilgiau beveik 5 valandas mes prakalbėjom prikolinom buvo taip suknistai linksma turbūt jau senai taip smagu buvo , turbūt po D…. taip nebuvo gera, ohhh ir kodėl jis turi būt iš supisto Berlyno, KOOOOOODĖĖL?
jis klausė kodėl aš neturiu vaikino, mano atskymas buvo toks , kad padarau žmones nelaimingus ir tai yra tiesa, tačiau jis pasakė , kad vos mane pažįsta , bet jis daros laimingas vien matydamas mane. JIS TOBULAS IR JIS IŠ BERLYNO ;/
na dar buvo toks vaikinas mano mokykloj žvirblis, bet pirmadieny sužinojau , kad jis bučiavo mano klasiokią… Na taip aš niekam nieko nesakiau apie jį, bet stebėjau jį patyliukais, ir dabar šiek tiek abydna, UŽ ka karolinai taip sekasi. nesuprantu… KARMA is a bitch

Rodyk draugams

Katu katu

2011-11-29

miau, kazkokie rudenio peršalimai ir pas mane atėjo ;/ nieko rimto tačiau sloga ir nuovargis veikia. Besiruošoant pirmokų(devintokų) šimtadieniuj ir besipykstant su mama pamečiau dalelę savęs kurios labai trūkstą. Laibai norėčiau susigražint tai kas buvo , bet svarbiau tą žmogų kuris buvo.

Rodyk draugams

kai skauda

2011-11-27

kai man skauda kai mane skaudina as noriu kristi į savo lovą ir verkti, neatlaikau sunkių žodžių lengvai, o kai myli dar sunkiau kai tave atstumia. turbūt tą skaudzią mano meilės istoriją turėčiau pasakot porą valandų ir gerai išgėrus , kad neverkčiau kaip mažas vaikas. trumpiau viska vyko nuo pavasario, gegužės, pykomės skiriamės, draugavom mylėjom, kentėjom , verkiau siunciau ir vėl susigražindavau, bet atrodė pabaiga buvo rugpjūčio 23 naktį 3h ryto jis paliko mane sms žinute, ta naktis turbūt buvo sunkiausia mano gyvenime, verkiau nemiegojau ir negalėjau nieko padaryt, o myjau ir myliu iki dabar, nors jis mane prie valanda pasiuntė naxui, pirmą kartą , o net nebuvom susirašę 16dienų , bet juste mane nugirdė tai aš nesusilaikiau, jaučiuosi pervažiuota apgailėtina kaip reikiant , dbr tikrai neturiu kaip su juo susisiekti, net drauguose facebook’e jo neturiu , nummerį jis pasikeitė, bet tam fainuoliu nusiunciau į fb savo numerį abejoju ar jis man parašys, nes juk jam giau pasiūst mane naxui prie visų savo draugų, juk jis negali vertint žmonių kurie jį myli.. jeigu jį kažkas vl mylės kaip myliu aštai tai merginai aš labai nepavydžiu nes tai yra kančia, po vasaros mes vėlbendravom, kad ir kaip aš to gailiuodi net buvom susitikę tada kai sėdėjom pas mane jis buo taip šalia jauciau jį , o jis mane ir tada tas pora valandų man buvo taip gera, jis tada buvo šalia beroč jeigu gerai pamenu taip buvo spaliu kokia 14 diena.. ir turbūt dėl jo aš dar daug vakarų sėdėsiu taip apsiverkus kaip dabr, jis turbūt neparašys bent jau nesitikiu to iš jo tikrai, nemanau, kad jis nori.. bet aš viską padaryčiau kad jis ateitu į mano laiptinę poxui kad dabar naktis juk sakė kad jis mano rajonę pas savo geriausia draugą plotę , o tas draugas gyvena nuo mane gal kokios 10 minučių kelio einant iš lėto. noriu jo, myliu ji , o jis manęs ne skaudžiausia yra tai , kad jis nesupranta to ka jam jauciu.. ;/

Rodyk draugams

rytas

2011-11-26

Na ka labas rytas :)
pabudom su gera nuotaikyte. Vakar vakare iškepem keksiukų ir su karibų piratais leidom vakara. dabar guliu ir net nežinau apsimoka šiandien lipti iš lovos ar ne.  Ir dabartinis mano su mama bendravimas tai tik jos įvairūs kaltinimai arba tik , kad jai suraščiau kokiį daiktą , ar sutvarkyčiau kažką, užpiso ji mane. NEKENČIU savo mamos, nemaniau, kad kadanors taip pasakysiu ar parasysiu, bet faktas, kad dėl jos elgiasio nenoriu su ja gyvent na liko 3 metai su pusia ir aš būsiu laisva nuo jos, laukiu šito. Net norėčiau užmigti tuo tris su pusią metų ir pabusti kai man bus aštuoniolika ir būsiu jau baigus mokyklą, praleisčiau gal ir geriausius savo gyvenimo metus, bet atsigriepčiau vėliau.. Plius 9 klasė užpisa :)

Rodyk draugams

Hey

2011-11-25

Na taip, aš žinau , kad blogai yra labai viešas dalykas, bet jie padeda tave atskliesti pasauliuj. Kartais netgi pagalvoju, kad tie žmonės kurie tai daro yra šiek tiek keisti, na, bet šį pektadieniu vakara kažkas mane paskatino to imtis. Taip šiandien yra pektadienis ir as sėdžiu ant savo lovos su savo loptopu nes neturiu ka daugiau veikti. Ne dėl to, kad kažkas negerai, o dėl to, kad mano mama nusprendė man skirti namų arestą, už tai, jog elgiausi blogai nesimokiau ir t.t tai vietoj to, kad dabar šokčiau klube su savo geriausia drauge sedžiu ir nieko neveikiu, tai šiek tiek yra apgailėtina nes iki praeito mėnesio niekada nebuvau gavus namų aresto manęs nebausdavo užnieka, viska ka pridirbdavau ar prisidirbdauvau neleisdavo lengvai, o pries porą savaičių man pasakė, jog aš pusią metų turėsiu tupėt namie ;/ Man vos šoko nebuvo.. Na bent jau mano mama kažkiek atsileido ir leidžia susitikti su kaikuriais mano draugais, bet į klubą neleidžia ;/

Rodyk draugams