BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aš esu sau pati.

Labai greitai mėgstu nuvertinti kitus. Gal dėl to ,kad keliu pati kažkokius neįmanomus standartus , kurių kaži ar kas gali pasiekti. O kai jau laikas nustoti banyt pateisint žmones, aš nesugebu. Tikiuosi iš visų kartu ir pačio blogiausio ir geriausio. Tokia fuck up esu, kad net pačiai keista , kaip įmanoma tokiai būti?
Ogi gan paprasta durna vaikystė, puikūs santykiai su aplinkiniu pasauliu, kelios nenusisekusios draugystės, pora  kart mano viltys ir svajonės sužlugdytos, ir viskas turėtų būti aišku. Kaip aš išvis dar pasitikiu žmonėm , nu kaip pasitikiu. Žinau , kad su dauguma žmonių yra kažkas ne taip. Bet tikrai ne visi viduje jaučiasi taip lyg skirti tik kitiem , o ne pačiam sau. Reiktų gal man išmokti būti sau , o ne kitiem.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Aš esu sau pati.”

  1.   zongliere rašo:

    Lygiai kaip ir su kitais, taip pat ir su Tavimi yra “kažkas ne taip”. O pasitiki, nes žinai, kad visi nevienodi, nes visgi yra geras bendravimo džiaugsmas, kad nusivylimai yra neatskiriami laimės palydovai ir kad jų bijoti nereikia - geriau priimti ir mėgautis tuo, kas nenuvilia. Va toks tas paprastas ratas, ar ne?

    Sėkmės Tau mylint, draugaujant, imant iš gyvenimo viską, ko iš tikrųjų nori.

  2.   Naktibraiža rašo:

    “Labai greitai mėgstu nuvertinti kitus. Gal dėl to ,kad keliu pati kažkokius neįmanomus standartus , kurių kaži ar kas gali pasiekti.”
    Šitie žodžiai tarsi apie mane pačią. Kas dėl nusivylimų, tai manau, kad nusivylimai, tiek pat kiek ir visi kiti teigiami dalykai reikalingi… Tam, kad būtume tokie, kokie esam, tam, kad turėtume progų apie daug ką pamąstyti. Žodžiu, viskas - tiek, gera, tiek bloga yra reikalinga. :)

Rašyk komentarą